Małe, dyskretne, bezzapachowe
tabletki uspokajające zapakowane w wygodne blistry

Dlaczego Kalms?

Kalms obecny jest w Polskich aptekach już 20 lat.

Unikalna kompozycja roślinnych tabletek Kalms (Waleriana, Chmiel, Goryczka), uspokaja i skutecznie łagodzi uciążliwe objawy stresu poprzez pomoc w utrzymaniu optymalnego poziomu napięcia w organizmie, nie powodując efektu otępienia tak jak niektóre leki uspokajające. To właśnie odpowiednie dobranie i połączenie składników leku, powoduje osiągnięcie pożądanych efektów.

Połączenie kozłka lekarskiego (znany potocznie jako waleriana) z chmielem zwyczajnym, potęguje efekt uspokajający a obecna w leku goryczka żółta jest idealnym dopełnieniem kompozycji składników. Łagodzenie objawów stresu to między innymi łagodzenie napięcia brzucha.

Kalms

Kalms - tabletki drażowane. Skład: Lupuli flos pulvis 45,00 mg, Valerianae extractum hydroalcoholicum siccum (4:1) 33,75 mg, Gentianae extractumsiccum (4:1) 22,50 mg. Wskazania: w łagodnych objawach napięcia nerwowego i jako środek wspomagający sen. Produkt leczniczy jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Podmiot odpowiedzialny: G. R. Lane Health Products Ltd., Sisson Road, Gloucester, GL2 0GR, Wielka Brytania. Informacje dodatkowe: Axellus Sp. z o.o., ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa, tel. 022 349 67 00.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Copyright © 2015 Axellus Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.